Ангел ТАНОВ
Женският отбор на Оборище изпусна да вземе първа точка в елитната „А“ група. Футболистките на клубния бос Спас Кърпаров – Лимонадния Джо направиха здрав мач срещу Екомет 90 (Пловдив) , но накрая загубиха с 1-2. В редиците на Оборище личаха имената на няколко основни състезателки от разформирования преди време тим на Болярки (Велико Търново). Очакванията на най-големите критици на женския футбол за разгром срещу пловдивчанки не се сбъднаха. Панагюрският тим въобще не приличаше на аутсайдер срещу опитния отбор на Екомет 90. Оборище поведе с гол от дузпа в 74-та минута. В 81-та минута пловдивчанки стигнаха до изравнително попадение, но не и без помощта на своя съгражданин Стилиян Иванов. Арбитърът даде пресилен фаул на Екомет 90 за 1:1. С гол в самия край на двубоя пловдивския тим успя да извоюва на стадион „Орчо войвода“ победата с 2:1.