Ангел ТАНОВ
Стоян Кордов от Пожарната спечели личната надпревара в работническия турнир по тенис на маса за купата и наградите на КНСБ. При жените за първи път първенец стана Ели Стойчева от ГД „Изтърпяване на наказанията“: 12 тенесисти при мъжете се включиха в индивидуалното първенство на рабтурнира по пинг-понг. В спора за титлата при мъжете победител е Стоян Кордов от Пожарната. Спортист номер 1 в работническия тенис на маса за 2014-та година разби с 3-1 Йордан Тодоров от ОД на МВР. В малкия финал Петър Вълков от полицията надигра с категоричното 3-0 Владимир Игнатов от Ековита. При жените личното първенство се проведе с 10 участнички. За първи път в 18 годишната история на турнира победител е Ели Стойчева от Затвора. Във финала тя се наложи с 3-1 над Жана Дамяновска от Ековита. В малкия финал Фани Василева от Човеколюбие победи с 3-2 Ели Пискова от Писков ЕООД. Първенците в турнира бяха отличени с купи и предметни отличия. Възпоменателни плакати и предметни награди получиха Светла Кофова от Общината по случай прекратяване на спортната си кариера и Ели Стойчева от Затвора във връзка с 50 годишния си юбилей.