Дванадесет годишният Иван Иванов от Бошуля е най-новото попълнение на екипа ни. Младият футболен фен днес направи прощъпулника си с мача между спортния тим на родното си село и гостуващият отбор на Мало Конаре – ФК“Шипка 1955″. Срещата е била играна на стадиона в Бошуля и езавършила с резултат 10:1 за домакините. Първият гол е попаднал във вратата на гостите изстрелян от Иван Райчев. Първото полувреме е завършило с абсолютно надмощие за бошулския отбор с резултат от 5:0. Второто полувреме обаче е донесло дузпа в полза на Мало Конаре, като техен състезател е реализирал възможността. Надмощието на Бошулци обаче е било запазено до края на срещата и тя завършила успешно за тях. Ето и имената на голмайсторите от този следобед:

10-1 – Васил Генчев
Според младият ни репортер отборът на „Спартак“ е изпуснал и куп други чисти голови положения.

Иван Иванов учи в СОУ“Георги Брегов“ в Пазарджик и е един от най-сериозните привърженици на ФК“Спартак“, никога до сега не е пропускал техен мач, а заради любовта си към великата игра стриктно следи всички резултати в групата. Ванката е голям фен на „Берое“ – Стара Загора, а също така и на „Реал Мадрид“.