Валентин Георгиев07стрелча

Ивайла Цветкова е на 8 години и участва за първи път на Държавно първенство във възрастова група до 9 годишни по акватлон на 500м., бягане 100м., плуване и още 500 м. бягане. Спечели сребърен медал с много силно бягане по пресечената местност и демонстрира отлични физически качества, и голям потенциал от енергия и спортен хъс, предпоставка за отлична переспектива.

Много добре с дистанциите се справиха и останалите спортисти от Стрелча-Лалка Димитрова, Габриела Маринова, Радослав Джунов, Деница Маджарова, Петър Маслев, Христо Петров, Нешко Такучев, Цветелина Миленова и Гаврил Христосков, които въпреки малкия си спортен стаж завършиха успешно трасето.

За проявеното усърдие всички състезатели получават специално поздравление от ръководството на СК Шампион за успешния си дебют на такъв спортен форум от Държавния календар на БФТриатлон.