Валентин Георгиев, треньор на СК“Шампион“

На празника на гр. Стрелча вчера, от 10 часа, на градския минерален плаж, на 25 метров басейн, се проведе състезание по плуване на СК”Шампион” гр.Стрелча.

31стрелча1

Участие взеха 50 деца на възраст от 6 до 12 години. Официално състезанието бе открито от кмета на града Стойно Чачов, който награди Държавната шампионка по триатлон Ивайла Цветкова за високи спортни резултати през изминалия спортно-състезателен сезон. Състезанието протече при засилен интерес, публиката подкрепяше малките плувци и се получи истински празник на плуването.

Повечето от децата участваха за първи път в състезание по плуване и това ги направи още по-емоционални. Участниците бяха разделени по възрастови групи и плуваха 25 м крака кроул, 25 свободен стил, 25 гръб, 50 свободен стил, 50 гръб и щафета 4 по 25 свободен стил, смесена по пол и възраст.

Емоции завладяха малки и големи състезатели, както и техните родители и близки. И както във всяко истинско състезание се излъчиха и победителите, които бяха наградени от кмета на Стрелча с медали. Всички участници получиха грамота за успешно представяне в състезанието и се снимаха за спомен.

Ръководството на клуба поздравява всички деца за постигнатите резултати в днешното състезание и им пожелава ползотворна почивка през месец август.От месец септември заниманията на СК”Шампион” се подновяват в закрития басейн в обичайните дни и часове.

Протокол Състезание по плуване в Стрелча
25м Крака Кроул – момичета Група 1
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
1 3 Никол Койчева 2009 1
2 1 Боряна Стефанова 2009 2
2 2 Даниела Крънчева 2008 3
1 1 Дара Маслева 2009 4
2 3 Даная Хантова 2010 5
1 2 Бояна Петлешкова 2010 6
25м Крака Кроул – момчета Група 1
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
2 2 Теодор Петров 2008 1
2 1 Ники Топалов 2010 2
2 3 Николай Добрев 2009 3
1 2 Владислав Енев 2009 4
1 4 Лазар Шишков 2009 5
1 1 Иван Козареков 2010 6
1 3 Александър Димов 2009 7
25м Св.Стил – момичета Група 3
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
2 2 Гинка Мичева 2005 20.4 1
2 3 Рени Лулчева 2005 20.5 2
2 4 Деница Маджарова 2005 20.6 3
2 5 Мария Маринова 2005 21 4
1 3 Вяра Стефанова 2005 24.26 5
2 1 Геновева Салкова 2006 24.93 6
1 2 Ния Петлешкова 2005 25 7
1 4 Рени Петкова 2006 26.22 8
1 5 Валерия Площакова 2006 -
25м Св.Стил – момичета Група 2
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
2 3 Габриела Маринова 2008 18.47 1
2 4 Ивайла Цветкова 2008 19.8 2
1 4 Ивет Маджарова 2008 24.21 3
2 2 Лалка Димитрова 2007 24.3 4
1 3 Неделина Ширилинкова 2008 24.68 5
2 1 Стиляна Шотлекова 2007 26.5 6
2 5 Виктория Гелеменова 2007 26.9 7
1 5 Полина Динчева 2007 27.9 8
1 1 Софи Стоянова 2008 28.2 9
1 2 Натали Игнатова 2008 29
25м Св.Стил – момичета Група 1
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
1 1 Дара Маслева 2009 1
1 3 Боряна Стефанова 2009 2
1 4 Никол Койчева 2009 3
1 2 Даниела Крънчева 2008 4
25м Св.Стил – момчета Група 1
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
1 2 Теодор Петров 2008 1
1 5 Николай Добрев 2009 2
1 1 Ники Топалов 2010 3
25м Гръб – момичета Група 3
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
2 5 Мария Маринова 2005 23.65 1
2 3 Рени Лулчева 2005 25.11 2
2 2 Гинка Мичева 2005 28.66 3
1 3 Вяра Стефанова 2005 28.78 4
1 2 Ния Петлешкова 2005 30.28 5
1 4 Рени Петкова 2006 30.53 6
2 1 Геновева Салкова 2006 33.97 7
1 5 Валерия Площакова 2006 - 8
2 4 Деница Маджарова 2005 - 9
25м Гръб – момичета Група 2
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
2 3 Габриела Маринова 2008 24.37 1
2 2 Лалка Димитрова 2007 26.34 2
2 4 Ивайла Цветкова 2008 27.47 3
2 5 Виктория Гелеменова 2007 30 4
1 3 Неделина Ширилинкова 2008 30.6 5
2 1 Стиляна Шотлекова 2007 35.02 6
1 4 Ивет Маджарова 2008 36.1 7
1 2 Натали Игнатова 2008 37.1 8
1 5 Полина Динчева 2007 37.1 9
1 1 Софи Стоянова 2008 42 10
25м Гръб – момичета Група 1
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
1 4 Боряна Стефанова 2009 1
1 2 Никол Койчева 2009 2
1 1 Дара Маслева 2009 3
1 3 Даниела Крънчева 2008 4
25м Гръб – момчета Група 1
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
1 4 Теодор Петров 2008 1
1 3 Николай Добрев 2009 2
50м Св.Стил – момичета Група 3
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
2 2 Гинка Мичева 2005 46.89 1
2 4 Деница Маджарова 2005 47.74 2
2 5 Мария Маринова 2005 50.56 3
2 3 Рени Лулчева 2005 50.6 4
1 3 Вяра Стефанова 2005 57.89 5
1 5 Валерия Площакова 2006 - 6
2 1 Геновева Салкова 2006 1,01,6 7
1 2 Ния Петлешкова 2005 1,01,67 8
1 4 Рени Петкова 2006 1,01,67 9
50м Св.Стил – момичета Група 2
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
2 3 Габриела Маринова 2008 47.49 1
2 2 Ивайла Цветкова 2008 54.07 2
2 4 Виктория Гелеменова 2007 57.09 3
1 2 Неделина Ширилинкова 2008 1,01,75 4
2 1 Лалка Димитрова 2007 1,01,99 5
1 3 Полина Динчева 2007 1,06,44 6
1 4 Стиляна Шотлекова 2007 1,06,44 7
1 1 Софи Стоянова 2008 1,08,25 8
50м Св.Стил – момчета Група 2
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
1 3 Петър Маслев 2005 41.71 1
2 2 Радослав Джунов 2007 44.84 2
1 4 Нешко Такучев 2005 44.85 3
2 1 Никола Димитров 2005 44.95 4
1 1 Калоян Иванов 2005 49.17 5
1 2 Йордан Караиванов 2006 49.22 6
2 3 Танчо Нейчев 2007 1,06,1 7
2 4 Янислав Милев 2006 1,12,71 8
50м Гръб – момичета Група 3
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
2 5 Мария Маринова 2005 54.06 1
2 2 Гинка Мичева 2005 1,00,80 2
2 3 Рени Лулчева 2005 1,02,66 3
1 3 Вяра Стефанова 2005 1,05,00 4
2 1 Геновева Салкова 2006 1,14,78 5
1 4 Рени Петкова 2006 1,16,00 6
1 2 Ния Петлешкова 2005 1,19,30 7
50м Гръб – момичета Група 2
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
2 3 Габриела Маринова 2008 56.45 1
2 1 Лалка Димитрова 2007 1,03,03 2
2 2 Ивайла Цветкова 2008 1,03,45 3
1 2 Неделина Ширилинкова 2008 1,09,40 4
2 4 Виктория Гелеменова 2007 1,11,06 5
1 4 Стиляна Шотлекова 2007 1,14,70 6
1 3 Полина Динчева 2007 1,17,98 7
1 1 Софи Стоянова 2008 1,43,26 8
50м Гръб – момчета Група 2
Серия Кор. Състезател Година  Резултат Класиране
1 3 Петър Маслев 2005 52.15 1
1 1 Радослав Джунов 2007 58.54 2
1 4 Нешко Такучев 2005 59.22 3
1 2 Йордан Караиванов 2006 1,11,54 4
1 5 Танчо Нейчев 2007 1,12,49 5
4х25м Св.Стил – смесена щафета
Серия Кор. Състезатели  Резултат Класиране
1 3 Нешко Т. , И. Цветкова, Р. Джунов, Неделина Ш. 1
1 1 Йордан К., Виктория Г., Геновева Салкова, Боряна Ст. 2
1 4 П. Маслев, Лалка Д., Т. Нейчев, Натали Игн. 3
1 5 Янислав М., С. Шотлекова, Теодор П., Ивет Маджарова 4
1 2 Мария Маринова, Габриела М., Н. Добрев, Д. Крънчева 5