Четири жълти и един червен картон, както и окончателен равен резултат  от 1:1 е равносметката от днешния футболен мач на стадион „Георги Бенковски“.

Преди минути там приключи срещата от втория кръг на „В“ Югозападна Трета лига между пазарджишкия „Хебър 1918″ и „Септември“ /Симитли/. Гостите първи успяха да реализират гол във вратата на Петър Стоичков, но радостта им продължи само петнадесет минути, след което нашите изравниха с успешен удар с глава от страна на Тодор Колев. Въпреки ентусиазма подет от нашите играчи след почивката и множеството опити да решат изхода от мача в своя полза, късметът им изневери. Мнението на феновете е, че футболистите ни имат нужда от още по-интензивни тренировки, а опитът на по-зрелите играчи в отбора си личи. Критика отново отнесе вратарят Петър Стоичков. Прогнозите на феновете са, че в следващия мач ще имаме победа, ако се следва на логиката на досегашните срещи. Първата бе загубена, тази е равна.