Отборът на Спартак – Калугерово, записа второ поредно равенство с 1:1, този път като домакин на Локомотив /Септември/. Първият домакински мач на калугеровци беше посетен от над 250 зрители на „Спартак Арена“.

През първото полувреме и двата отбора имаха по 2-3 положения, но до гол не се стигна . През втората част и двата отбора продължиха да се надлъгват като първи Локомотив вкара в 55 мин. за 0:1. След този гол Спартак се втурна в непрестанни атаки и гол на Даниел Ненчев беше отменен заради засада, която видя само страничният съдия.

Все пак правдата възтържествува в 75 мин. когато Даниел Ненчев беше съборен в наказателното поле на гостите и този път главният съдия Мариян Дойчев се осмели да свири дузпа. Ненчев изпълни дузпата и не сгреши 1:1.

През оставащите минути момчетата от Спартак продължиха да атакуват, но до нов гол не се стигна. След последния съдийски сигнал разгневени фенове от Септември атакуваха главния съдия и предизвикаха намесата на охраната.