С блестящ резултат от 3:2 „Хебър 1918″ спечели днес домакинския си мач срещу „Балкан“ – Ботевград. Първото полувреме на двубоя завърши при резултат с 0:2 в полза на гостите, а капитанът на пазарджишкия тим пропусна дузпа. Второто полувреме обаче донесе много положителни емоции на пазарджишката публика, която всячески подкрепи отбора. Голмайсторите на „Хебър 1918″ днес са Иван Андреев, Георги Георгиев и Николай Николаев. Отборът се изкачи четири места нагоре във временното класиране и вече заема осма позиция.

Следваата среща на „Хебър“ е в сряда, когато ще мери сили с „Пирин“ Гоце Делчев за зоналния финал на турнира за Купата на България. Другата неделя зелените гостуват в Кюстендил, за да играят с „Велбъжд“.