С победа за ВК“Хебър“ завърши първият гейм на игралата се в СЗ“Васил Левски“ контрола с тима на ВК“Левски“ Сф, като спечелиха с 25:21. Във втория гейм играта се изравни, след като победи „Левски“ (18:25). След доброто начало на пазарджишкият отбор последва нова победа за гостите, които наклониха везните в своя полза и взеха третия гейм (18:25).

Пазарджиклии върнаха интригата в мача с драматична победа в четвъртия гейм (28:25). В тайбрека пазарджишките момчета се мобилизираха и победиха окончателно в срещата с 15:5.

Залата бе почти пълна с фенове на възродения ни отбор, те са тук, за да подкрепят своите любимци. Играта на момчетата е отлична, което допринася и за отличното настроение на публиката.