Централната избирателна комисия оповести окончателния списък на народните представители в 44 -то Народно събрание. От Пазарджишки многомандатен изборен район в него влизат:

ГЕРБ

1. Екатерина Захариева

2. Димитър Гечев

3. Даниела Малешкова

4. Десислава Тодорова

БСП

1. Славчо Велков

2. Йордан Младенов

3. Надя Клисурска

Обединени патриоти

Проф. Станислав Станилов

ДПС

Сергей Кичиков

Ето и пълният списък на новия Парламент.

Първи изборен район – Благоевградски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Александър Иванов Мацурев
2 Александър Димитров Манолев
3 Стефан Апостолов Апостолов
4 Георги Запрев Динев
5 Даниела Владимирова Савеклиева
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Тома Николов Томов
2 Богдан Емилов Боцев
3 Николай Кръстев Бошкилов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Атанас Славчев Стоянов
Движение за права и свободи – ДПС
1 Делян Славчев Пеевски
2 Елхан Мехмедов Кълков

 

Втори изборен район – Бургаски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Ивелина Веселинова Василева
2 Ася Атанасова Пеева
3 Диана Димова Саватева
4 Димитър Бойчев Петров
5 Диана Иванова Йорданова
6 Жечо Дончев Станков
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Петър Георгиев Кънев
2 Димитър Стоянов Стоянов
3 Николай Асенов Тишев
4 Тодор Байчев Байчев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Йордан Апостолов Апостолов
2 Христиан Радев Митев
Движение за права и свободи – ДПС
1 Камен Костов Костадинов
2 Ангел Илиев Исаев

 

Трети изборен район – Варненски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Лиляна Павлова Николова
2 Таня Тодорова Петрова
3 Павел Алексеев Христов
4 Красен Кирилов Кралев
5 Стоян Христов Пасев
6 Нели Рускова Петрова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Александър Димитров Паунов
2 Иван Димов Иванов
3 Анелия Димитрова Клисарова
4 Георги Димитров Андреев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Валентин Кирилов Касабов
2 Николай Веселинов Александров
Движение за права и свободи – ДПС
1 Ерджан Себайтин Ебатин
ВОЛЯ
1 Андон Димов Дончев
2 Симеон Георгиев Найденов

 

Четвърти изборен район – Великотърновски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Цветан Генчев Цветанов
2 Клавдия Георгиева Григорова-Ганчева
3 Станислава Красимирова Стоянова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Весела Николаева Лечева
2 Явор Руменов Божанков
3 Валентин Георгиев Ламбев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Милен Василев Михов
Движение за права и свободи – ДПС
1 Симеон Христов Симеонов

 

Пети изборен район – Видински
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Владимир Цветанов Тошев
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Филип Стефанов Попов
2 Цветан Борисов Топчиев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Росен Живков Иванов

 

Шести изборен район – Врачански
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Петя Цветанова Аврамова
2 Красен Георгиев Кръстев
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Иван Киров Генов
2 Николай Георгиев Иванов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Красимир Илиев Богданов
ВОЛЯ
1 Слави Дичев Нецов

 

Седми изборен район – Габровски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Томислав Пейков Дончев
2 Николай Цветанов Сираков
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Кирил Николаев Добрев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Борис Вангелов Борисов

 

Осми изборен район – Добрички
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Пламен Иванов Манушев
2 Живко Иванов Мартинов
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Красимир Христов Янков
2 Даниел Петков Йорданов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Йордан Илиев Йорданов
Движение за права и свободи – ДПС
1 Хасан Ахмед Адемов

 

Девети изборен район – Кърджалийски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Цвета Вълчева Караянчева
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Александър Тихомиров Симов
Движение за права и свободи – ДПС
1 Мустафа Сали Карадайъ
2 Адлен Шукри Шевкед
3 Ерол Осман Мехмед

 

Десети изборен район – Кюстендилски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Кирил Боянов Калфин
2 Ивайло Любенов Константинов
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Валери Мирчев Жаблянов
2 Иван Тодоров Ибришимов

 

Единадесети изборен район – Ловешки
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Николай Нанков Нанков
2 Иван Николов Миховски
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Милко Недялков Недялков
2 Валентина Александрова Найденова
Движение за права и свободи – ДПС
1 Джейхан Хасанов Ибрямов

 

Дванадесети изборен район – Монтана
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Дилян Станимиров Димитров
2 Ирена Методиева Димова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Атанас Петров Костадинов
2 Илиян Ангелов Тимчев
Движение за права и свободи – ДПС
1 Димитър Иванов Аврамов

 

Тринадесети изборен район – Пазарджишки
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Екатерина Спасова Гечева-Захариева
2 Димитър Иванов Гечев
3 Даниела Димитрова Малешкова
4 Десислава Ангелова Тодорова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Славчо Георгиев Велков
2 Йордан Стоянов Младенов
3 Надя Спасова Клисурска-Жекова
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Станислав Тодоров Станилов
Движение за права и свободи – ДПС
1 Сергей Манушов Кичиков

 

Четиринадесети изборен район – Пернишки
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Красимир Любомиров Велчев
2 Александър Петров Александров
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Станислав Иванов Владимиров
2 Любомир Бойков Бонев

 

Петнадесети изборен район – Плевенски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Ивайло Ангелов Московски
2 Владислав Тошков Николов
3 Пламен Тачев Петров
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Васил Миланов Антонов
2 Стефан Иванов Бурджев
3 Чавдар Йорданов Велинов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Красимир Дончев Каракачанов
Движение за права и свободи – ДПС
1 Велислава Иванова Кръстева
ВОЛЯ
1 Полина Цветославова Цанкова-Христова

 

Шестнадесети изборен район – Пловдив
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Бойко Методиев Борисов
2 Спас Георгиев Гърневски
3 Менда Кирилова Стоянова
4 Вежди Летиф Рашидов
5 Атанас Иванов Ташков
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Иво Ангелов Христов
2 Георги Йорданов Йорданов
3 Теодора Атанасова Халачева
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Славчо Стоев Атанасов
2 Александър Маиров Сиди
ВОЛЯ
1 Нина Пейчева Миткова

 

Седемнадесети изборен район – Пловдивски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Константин Веселинов Попов
2 Запрян Василев Янков
3 Младен Николов Шишков
4 Христо Грудев Грудев
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Георги Ченков Търновалийски
2 Манол Трифонов Генов
3 Димитър Величков Георгиев
4 Веска Маринова Ненчева
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Борис Янков Ячев
Движение за права и свободи – ДПС
1 Джевдет Ибрям Чакъров
ВОЛЯ
1 Дора Стоянова Христова

 

Осемнадесети изборен район – Разградски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Десислава Вълчева Атанасова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Денчо Стоянов Бояджиев
Движение за права и свободи – ДПС
1 Ахмед Реджебов Ахмедов
2 Ихсан Халил Хаккъ

 

Деветнадесети изборен район – Русенски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Пламен Дулчев Нунев
2 Светлана Ангелова Найденова
3 Андриан Иванов Райков
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Крум Костадинов Зарков
2 Георги Георгиев Стоилов
3 Пенчо Пламенов Милков
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Искрен Василев Веселинов
Движение за права и свободи – ДПС
1 Бюрхан Илиязов Абазов

 

Двадесети изборен район – Силистренски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Алтимира Емилов Адамов
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Стоян Михайлов Мирчев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Александър Николаев Сабанов
Движение за права и свободи – ДПС
1 Рамадан Байрам Аталай
Двадесет и първи изборен район – Сливенски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Десислава Жекова Танева
2 Галя Енева Захариева
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Таско Михайлов Ерменков
2 Кольо Йорданов Милев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Петър Христов Петров
ВОЛЯ
1 Гергана Желязкова Стефанова

 

Двадесет и втори изборен район – Смолянски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Даниела Анастасова Дариткова – Проданова
2 Недялко Живков Славов
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Дора Илиева Янкова
Движение за права и свободи – ДПС
1 Хайри Реджебов Садъков

 

Двадесет и трети изборен район – София
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Мария Йорданова Илиева
2 Димитър Борисов Главчев
3 Александър Руменов Ненков
4 Милена Цветанова Дамянова
5 Данаил Димитров Кирилов
6 Теодора Радкова Георгиева
7 Валентин Алексиев Николов
8 Александър Койчев Иванов
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Жельо Иванов Бойчев
2 Христо Танчев Проданов
3 Георги Георгиев Михайлов
4 Румен Василев Гечев
5 Ирена Тодорова Анастасова
6 Румен Николов Георгиев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Валери Симеонов Симеонов
ВОЛЯ
1 Боряна Любенова Георгиева

 

Двадесет и четвърти изборен район – София
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Владислав Иванов Горанов
2 Борислав Иванов Борисов
3 Георги Евдокиев Марков
4 Джема Маринова Грозданова
5 Тома Любомиров Биков
6 Валентин Иванов Радев
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Стефан Ламбов Данаилов
2 Георги Страхилов Свиленски
3 Димитър Иванов Данчев
4 Нона Кръстева Йотова
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Юлиан Кръстев Ангелов
ВОЛЯ
1 Пламен Трифонов Христов

 

Двадесет и пети изборен район – София
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Снежана Георгиева Дукова
2 Христо Георгиев Гаджев
3 Румяна Генчева Бъчварова
4 Станислав Стоянов Иванов
5 Лъчезар Богомилов Иванов
6 Антон Динев Тодоров
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Корнелия Петрова Нинова
2 Николай Иванов Цонков
3 Михаил Ивайлов Христов
4 Антон Константинов Кутев
5 Петър Бойков Витанов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Десислав Славов Чуколов
2 Георги Колев Колев
ВОЛЯ
1 Веселин Найденов Марешки

 

Двадесет и шести изборен район – Софийски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Николина Панайотова Ангелкова
2 Валентин Мирчов Милушев
3 Васил Цветков Цветков
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Иван Ивайлов Ченчев
2 Радослав Любчов Стойчев
3 Лало Георгиев Кирилов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Явор Божилов Нотев
ВОЛЯ
1 Албена Владимирова Найденова

 

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Емил Маринов Христов
2 Борис Петков Кърчев
3 Маноил Минчев Манев
4 Радостин Радославов Танев
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Драгомир Велков Стойнев
2 Донка Димова Симеонова
3 Георги Янчев Гьоков
4 Спас Янев Панчев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Маргарита Николаева Николова
Движение за права и свободи – ДПС
1 Халил Реджепов Летифов
ВОЛЯ
1 Кръстина Николова Таскова

 

Двадесет и осми изборен район – Търговищки
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Теменужка Петрова Петкова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова
Движение за права и свободи – ДПС
1 Танер Мехмед Али
2 Имрен Исметова Мехмедова

 

Двадесет и девети изборен район – Хасковски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Делян Александров Добрев
2 Станислав Насков Дечев
3 Евгения Даниелова Ангелова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Елена Николова Йончева
2 Никола Илиев Динков
3 Виолета Русева Желева
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Павел Димитров Шопов
Движение за права и свободи – ДПС
1 Йордан Кирилов Цонев

 

Тридесети изборен район – Шуменски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Румен Петров Генов
2 Димитър Крумов Александров
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Иван Валентинов Иванов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Емил Димитров Симеонов
Движение за права и свободи – ДПС
1 Нигяр Сахлим Джафер
2 Хамид Бари Хамид

 

Тридесет и първи изборен район – Ямболски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Юлиян Михайлов Папашимов
БСП за БЪЛГАРИЯ
1 Кристиан Иванов Вигенин
2 Николай Димитров Пенев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1 Волен Николов Сидеров