От днес до 22 юни ще тече приемът на документи за кандидатстване в средищните училища на територията на областта и страната. За първи път седмокласниците могат да подават документите си по електронен път, като могат да направят това през следните портали: https://priem.mon.bg или https://7klas.mon.bg
Входът в системата се осъществява с Вх. № и код за достъп, налични на служебните
бележки на учениците, получени от училището. Разработената електронна система позволява да се подава електронно заявление
по един от следните начини: 1. от домашния компютър; 2. в училище, осигуряващо съдействие за това; 3. в училище „гнездо“
Публикуваме и пълния списък на училищата, където при нужда ще получите съдействие
за съставяне на пълния набор на документи.
Училище | Община | Населено място | Календарни дати, на които ще се осигурява съдействие (БЕЗ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ) |
Работно време |
ОБЩИНА БАТАК | ||||
Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване „Стефан Божков“ | Батак | Батак | 16-22.06 11-13.07 |
08:00 до 12:00ч. 13:00 до 16:00ч. |
Средно училище „Кирил и Методий“ | Батак | Нова махала | 16-22.06 11.-13.07 |
08.30до 16.30 |
Основно училище „Св. Климент Охридски“ | Батак | Фотиново | 16-22.06 11-13.07 |
09.00ч. – 16.00ч. |
ОБЩИНА БЕЛОВО | ||||
Средно училище „Александър Иванов – Чапай“ | Белово | Белово | 16.06-22.06 | 8.30ч.-16.30ч. |
ОБЩИНА БРАЦИГОВО | ||||
Средно училище „Народни будители“ | Брацигово | Брацигово | 16-22.06 11.-13.07 |
8.00 – 18.00 ч. 8.00 – 17.00 ч. |
ОБЩИНА ВЕЛИНГРАД | ||||
Основно училище „Христо Ботев“ | Велинград | Абланица | 16.06-22.06 | От 8.30ч до 14.00ч |
Основно училище „Д-р Петър Берон“ | Велинград | Биркова | 16-22.06 | 10:00-12:00 часа |
Основно училище “ Неофит Рилски „ | Велинград | Велинград | 16-22.06 11.-13.07 |
08.00ч – 17.00ч. |
Основно училище „Георги Бенковски“ | Велинград | Велинград | 16-22.06 11.-13.07 |
8.00ч-12.00ч |
Професионална гимназия по дървообработване „Иван Вазов“ | Велинград | Велинград | 16-22.06 11-13.07 |
от 8.00до 17.00ч |
Професионална гимназия по икономика и туризъм „Алеко Константинов“ | Велинград | Велинград | 16-22.06 11-13.07 |
от 8.00 до 17.00 |
Професионална гимназия по горско стопанство“Христо Ботев“ | Велинград | Велинград | 16-22.06 11-13.07 |
от 08.00 ч. до 16.00 ч. |
Средно училище „Васил Левски“ | Велинград | Велинград | 16- 22.06 11- 13.07 |
8,30 ч. – 14,30 ч. |
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ | Велинград | Велинград | 16-22.06 11-13.07 |
от 8:00 до 17:00 |
Основно училище „Васил Левски“ | Велинград | Грашево | 16-22.06 11-13.07 |
8.00-16.00 |
Средно училище „Методий Драгинов“ | Велинград | Драгиново | 16-22.06 11-13.07 |
8:00 – 17:00 |
Основно училище „Васил Левски“ | Велинград | Кръстава | 16-22.06 11-13.07 |
8.00-16.00 |
Основно училище „Иван Вазов“ | Велинград | Пашови | 16-22.06 11-13.07 |
09.00 часа до 16.00 часа |
Средно училище „Христо Смирненски“ | Велинград | Света Петка | 16-22.06 11-13.07 |
от 09,00 часа до 16,00 часа |
ОБЩИНА ЛЕСИЧОВО | ||||
Основно училище „Кочо Честеменски“ | Лесичово | Динката | 16-22.06 11-13.07 |
от 10ч. до 12ч. |
Основно училище „Христо Ботев“ | Лесичово | Церово | 16-22.06 | от 10 00 ч до 12 00 ч. |
ОБЩИНА ПАЗАРДЖИК | ||||
Основно училище „Св. Климент Охридски“ | Пазарджик | Алеко Константиново | 16-22.06 11-13.07 |
09.00ч. до 11.00ч. от 13.00ч. до 15.00ч. |
Основно училище „Христо Ботев“ | Пазарджик | Братаница | 16-22.06 11-13.07 |
от 08.00 ч. до 12.00 ч. |
Основно училище „Васил Левски“ | Пазарджик | Величково | 16-22.06 11-13.07 |
8ч. до 17ч. |
Основно училище “ Отец Паисий „ | Пазарджик | Гелеменово | 16-22.06 11-13.07 |
8.00ч.-14.00ч. |
Основно училище“Христо Ботев“ | Пазарджик | Главиница | 16-22.06 11-13.07 |
от 8:00 до 16 часа |
Основно училище „Отец Паисий“ | Пазарджик | Говедаре | 16-22.06 11-13.07 |
9.00 до 16.00 |
Основно училище“Св. св. Кирил и Методий“ | Пазарджик | Ивайло | 16-22.06 11-13.07 |
от 8 до 16 часа |
Основно училище“Св. св. Кирил и Методий“ | Пазарджик | Мало Конаре | 16-22.06 11-13.07 |
10:00-15:00 |
Основно училище „Отец Паисий“ | Пазарджик | Огняново | 16-22.06 11-13.07 |
10.00 – 15.00 |
Профилирана математическаг гимназия „Константин Величков” | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.06 | 8.00 – 17.00 |
Основно училище „Любен Каравелов“ | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.06 | 8.00- 12.00; 13.00 – 16.00 |
Основно училище „Стефан Захариев“ | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.06 11-13.07 |
9.00 – 16.30 |
Професионална гимназия по промишлени технологии | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.06 11-13.07 |
от 8.00 до 18.00ч. |
Професионална гимназия по механоелектротехника | Пазарджик | Пазарджик | 16.-22.06 11-13.07 |
8:00 – 17:00ч. 8:00 – 16:00ч. |
Професионална гимназия по химични и хранителни технологии | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.06 11-13.07 |
7.30ч.-17.30ч. |
Професионална гимназия по строителство и архитектура | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.0611-13.07 | oт 08.00 до 16.30 часа |
Професионална гимназия по икономика и мениджмънт | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.0611-13.07 | 08.00 ч. до 17.00 ч. |
Професионална гимназия по облекло | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.06 11-13.07 |
8.00ч до 16.30 ч. |
Професионална гимназия по селско стопанство „Царица Йоанна“ | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.06 11-13.07 |
от 8 часа до 16 часа |
Средно училище „Димитър Гачев“ | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.06 | 08:30-16:00 |
Средно училище „Георги Брегов“ | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.06 11-13.07 |
от 8.00 ч. до 17.00 ч. за всички посочени дни |
Средно училище „Георги Бенковски“ | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.06 11-13.07. |
от 8,00 часа до 18,00 часа |
Средно училище „Д-р Петър Берон“ | Пазарджик | Пазарджик | 16-22.06 | от. 09:00часа до 16:00часа |
Основно училище „Константин Величков „ | Пазарджик | Паталеница | 16-22.06 11-13.07 |
9-17 часа |
ОсновноУчилище “ Кочо Честименски „ | Пазарджик | Пищигово | 16-22.06 11-13.07 |
от 08.00 до 14.00 часа |
Основно училище „Асен Златаров“ | Пазарджик | Черногорово | 16-22.06 11-13.07 |
8,00 до 14,00 |
ОБЩИНА ПАНАГЮРИЩЕ | ||||
Основно училище „Професор Марин Дринов“ | Панагюрище | Панагюрище | 16-22.06 11-13.07 |
9.00 ч.- 16.00 ч. |
Основно училище „Двайсти април“ | Панагюрище | Панагюрище | 16-22.06 | 9.00 до 16.00 |
Средно училище „Нешо Бончев“ | Панагюрище | Панагюрище | 16-22.06 11-13.07 |
8:00 – 17:00 |
Основно училище „Свещеник Недельо Иванов“ | Панагюрище | Поибрене | 16-22.06 11-13.07 |
8,00- 16,30 |
Основно училище „Отец Паисий“ | Панагюрище | Попинци | 16-22.06 11-13.07 |
8.00-16.30 |
ОБЩИНА ПЕЩЕРА | ||||
Основно училище „Свети Патриарх Евтимий“ | Пещера | Пещера | 16-22.06 11-13.07 |
от 8.00 часа до 17.00 часа |
Основно училище „Любен Каравелов“ | Пещера | Пещера | 16-22.06 11-13.07 |
8,00-17,00 8,00-17,00 |
Професионална гимназия по лека промишленост и машиностроене „Васил Левски“ | Пещера | Пещера | 16-22.06 11-13.07 |
8.00 до 17.00 ч. |
Професионална гимназия по хранително- вкусови технологии „Атанас Ченгелев“ | Пещера | Пещера | 16-22.06 11-13.07 |
10-16 часа |
Средно училище „Свети Климент Охридски“ | Пещера | Пещера | 16-22.06 11-13.07 |
08:00 ч.-16:00 ч. |
ОБЩИНА РАКИТОВО | ||||
Основно училище „Неофит Рилски“ | Ракитово | Костандово | 16-22.06 11-13.07 |
от 14.00 – до 16.30 |
Възпитателно училище-интернат „Ангел Узунов“ | Ракитово | Ракитово | 16-22.06 11-13.07 |
08:00 ч.-16:00 ч. |
Основно училище „Христо Ботев“ | Ракитово | Ракитово | 16-22.06 11-13.07 |
от 9:00 – 16:00 часа |
Помощно училище „Д-р Петър Берон“ | Ракитово | Ракитово | 16-22.06 11-13.07 |
от 8.00-16.00 |
Професионална гимназия „Христо Смирненски“ | Ракитово | Ракитово | 16-22.06 11-13.07 |
от 8:00 ч. до 12:00 ч. и от 13:00 ч. до 16:30 ч. |
Средно училище „Свети Климент Охридски“ | Ракитово | Ракитово | 16-22.06 11-13.07 |
8:00 – 17:00 ч. |
ОБЩИНА СЕПТЕМВРИ | ||||
Основно училище „Св. св. Кирил и Методий“ | Септември | Ветрен | 16-22.06 11-13.07 |
от 9.00ч. до 16.00ч (всеки работен ден) |
Основно училище „Христо Смирненски“ | Септември | Ветрен дол | 16-22.06 | 8.00-12.00 |
Основно училище „Георги Бенковски“ | Септември | Виноградец | 16-22.06 11-13.07 |
от 9.00 ч. до 13.00 ч. |
Основно училище „Христо Ботев“ | Септември | Карабунар | 16-22.06 11-13.07 |
08.00ч.-14.00ч. |
Основно училище ”Св.св.Кирил и Методий” | Септември | Ковачево | 16-22.06 11-13.07 |
08.00 – 14.00 |
Основно училище „Христо Ботев“ | Септември | Семчиново | 16-22.06 11-13.07 |
от 8.00 ч. до 12.00 ч. |
Професионална гимназия по механизация на земеделското стопанство | Септември | Септември | 16-22.06 11.-13.07 |
от 8.00 часа до 16.00 часа |
Професионална гимназия по транспорт | Септември | Септември | 16-22.06 11-13.07 |
от 8.00 часа до 16.00 часа |
Средно училище „Христо Смирненски“ | Септември | Септември | 16-22.06 11-13.07 |
08.00 ч. до 17.00 ч. |
Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ | Септември | Симеоновец | 16-22.06 11-13.07 |
09.00ч.до 14.00ч |
ОБЩИНА СТРЕЛЧА | ||||
Средно училище „Св. св. Кирил и Методий“ | Стрелча | Стрелча | 16-22.06 11-13.07 |
9.00 – 17.00 ч. |
ОБЩИНА СЪРНИЦА | ||||
Основно училище „Георги Сава Раковски“ | Сърница | Медени поляни | 16-22.06 | 10.00-16.00ч. |
Основно училище „Никола Вапцаров“ | Сърница | Побит камък | 16-22.06 | 15.00-17.00 ч. |
Няма коментари!
Все още няма коментари.