Пазарджишкият спортен клуб „Спартак 2014″ дебютира вчера на състезание по кик бокс в София. Нашите състезатели се включиха в Коледен турнир организиран от клуб „Иккен“. В него участваха 575 състезатели от двадесет клуба, съобщи шефът на клуба Илко Аджов. Нашите бойци са се представили отлично в няколко дисциплини:

17кик

лоу кик /ринг/ – най-тежката в нея са участвали 23 -ма бойци, включителнои в мъжките категории. Участвали са и шестима младежи във възрастовите групи – юноши младша и старша възраст, където са спечелили един златен, два сребърни и два бронзови медала след няколко тежки битки.
Ета е имената на победителите в дисциплина Лоу кик:

Алекс ПАРОВ -63,5 кг – златен медал

Илия НЕНОВ -67 кг – сребърен медал
Дейвид АЛЕКСАНДРОВ+91 кг – сребърен медал

Ангел ЙОРДАНОВ-75 кг. – бронзов медал
Георги ТАНЧЕВ -60 кг – бронзов медал

Адмирации от треньора си получава и Светослав РАКОВ -67кг ,който не е успял да се класира в призовата тройка, заради голямата конкуренция и след тежка среща, но е играл изключително добре и смело.