Пазарджишките волейболисти посрещнаха като гост тази вечер в спортна зала „Васил Левски“ тежкия противник от Монтана Волей, в 18-ти кръг на турнира за Суперлигата. След нелек двубой тигрите завършиха играта с пета поредна победа. Въпреки това оставаме на пето място в общото класиране.

Стартовият състав на Хебър: Венцислав Трифонов, Мартин Палийски, Мартин Симеонов, Минчо Минчев, Ивайло Лалов, Александър Ляфтов и Любомир Агонцев.

10волей

Първият гейм бе спечелен от гостите с 25:13, но това мотивира отбора на Атанас Петров и „тигрите“ успяха да мобилизират силите си, за да вземат втория сет, който беше много оспорван в последните седем минути (28:26 ). Заслуга за това имаше и публиката, която аплодираше играчите, които вече имат зад гърба си четири поредни победи по пътя към върха.

10отбор

Пазарджиклии поведоха и в третия гейм като успяха да се наложат над противника с 25:15. Четвъртият гейм започна с видим превес на Монтана Волей, който се запази до края на сета (25:17).

Петият гейм продължи шестнадесет минути и приключи с 15: 10 в наша полза. ВК Хебър благодари на публиката за подкрепата и съпричастието по времето на трудния днешен мач.

Следващият съперник на Хебър е Тетевен, а мачът ще се играе идната събота.