След като вчера волейболният тим на Пазарджик успя да извоюва победа над ЦСКА в София, днес футболистите на Хебър се наложиха над пернишкия Миньор с 2:1. Щастието се усмихна на хебърци още в  деветата минута на срещата, а след това с второ попадение в 65 минута, този път от крака на Кирил Георгиев, който отбеляза страхотен фалцов удар по диагонала. Първият гол стана факт след центриране от корнер на Стефан Лачов. Домакините намалиха разликата в седемдесет и втората минута, като автор на тяхното попадение стана Стивън Милчев.

Времето беше повече от приятно за игра, но публиката на градския стадион в миньорския град беше повече от рехава. Днес зелените гостуваха на пернишкия тим в двубой от 20-и кръг на Югозападна Трета лига. Срещата се състоя от 15:00 ч., а мачът е втори за нашите през този полусезон след отложения за сряда мач срещу Ботев (Ихтиман).