С резултат от 2:0 в полза на Хебър завърши днешният двубой с отбора на Беласица- Петрич, който се игра на отвратителен терен в село Коларово. Въпреки това зелените не оставиха и капка съмнение у публиката, че ще гонят така важната за тях поредна победа. Първият гол дойде в последната минута на първото полувреме с гол на Атанас Велев. Второто попадение във вратата на домакините дойде след дузпа в петдесет и петата минута от двубоя. Единадесет метровият наказателен удар бе успешно реализиран от Руслан Иванов. На терена след контузия се завърна и Ангел Лачов, когото видяхме на игрището през втората половина на мача.

До края на срещата не настъпиха промени в резултата и така Хебър може да се поздрави с четиринадесети пореден успех.

През есента Хебър победи Беласица с 3:0 на стадион “Георги Бенковски”. Мачът се игра пред около 150 зрители, дошли на стадиона да подкрепят своя отбор въпреки студеното и дъждовно време. Головете тогава вкараха Теодор Стефанов (21), Георги Чакъров (23) и Георги Георгиев (63).