Мъжкият отбор на Хебър смело прегази волейболния тим на Левски – София, като на практика повтори резултата от септември, когато при контрола със столичния отбор реализира същия резултат от 3:0 гейма в своя полза.

Двубоят се игра в СЗ „Васил Левски“ в Пазарджик, а това бе и третият кръг от първенството на Суперлигата.

’22 ’23

Това е третата поред победа на нашия отбор, след като на 27-и октомври Хебър надви домакините си от Дея Волей (Бургас) с 3-0 гейма във втория си двубой от новия сезон на Суперлигата. Срещата се състоя в зала „Младост”, гр. Бургас, а тигрите взеха мача с 25-14, 25-16 и 25-12 точки в отделните части.

Преди това на 19-и октомври отборът на Хебър Пазарджик започна новия сезон на Суперлигата с важна победа над Монтана Волей. Тигрите взеха важния двубой с 3-1 гейма (21-25; 25-21; 25-19; 25-20) пред пазарджишка публика в зала „Васил Левски”, а най-резултатни бяха Брадли Гантър с 25 точки, Александар Ляфтов с 19 точки и Стойко Ненчев с 11 точки.

Преди двубоя днес старши треньорът Атанас Петров заяви: Левски определено не е удобен съперник, но ние ще дадем всичко от себе си и ще се борим за трета поредна победа. Разбира се, подкрепата на пазарджишката публика отново ще е от голямо значение и искрено се надявам да видим трибуните пълни.