Н О М И Н А Ц И И  за 10-те най-добри спортисти на Община Пазарджик-2018г.

 

 КЛУБ  СПОРТИСТ  ПОСТИЖЕНИЯ
1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

СК “Бадминтон – скуош клуб” 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стефани и Габриела Стоеви – жени 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гергана Павлова – девойки до 16г.

Държавно п-во :-          Първо място /двойки/

-          Първо и трето  място /сингъл/

Европейско отборно п- во: Русия

–          пето място /отборно/

Европейско п – во : Испания

–          1 – во място /двойки/

Световно п – во: Китай

–          9 място /двойки/

Световна ранглиста : 7 – мо място

Франция Мастърс – 1 –во място

Холандия Опън – 1 – во място

Евразия България опън – 1 – во място

Швейцария опън – 1 – во място

Франция опън – 2 – ро място

Китай опън – 3- то място

Япония опън – 5 – то място

Германия опън – 3 – то място

Тайланд опън – 9 –то място

Англия опън – 9 – то място

 

 

 

 

 

 

Държавно п-во :

- първо място /единично/

първо място / смесени двойки/

– трето място / двойки/

– пето място / двойки / жени

– второ мсто / отборно/ жени

Балкански игри: Сърбия

–          трето място / единично/

–          трето място /смесени двойки/

–          трето място / отборно/

Международни т – ри:

– пето място / единично/ Сърбия

– трето място /единично/ Хасково

– трето място / смесени двойки/ Хасково

Световна купа под 19г.: Пазарджик

– 16 – то място

 

3. 

 

 

 

 

“Модел-яхт клуб” 

 

 

 

 

Никола Друмев – мъже 

 

 

 

 

Държавно п-во :-          2  златни медала – настолни модели

Световно п – во: Румъния

–          2 златни медала – настолни модели

 

4. 

 

 

 

 

 

 

СКС “Кодокан” – джудо и самбо 

 

 

 

 

 

Горан Козарев – мъже 

 

 

 

 

Държавно п-во :-          първо място – юноши ст. в.

-          първо място – мл. до 21г.

–          второ място – мъже

Европейска купа за младежи  : Румъния

–          Пето  място

 

 

5. 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Борислав Владов – юн. ст. възраст, кат 90 кг.  Държавно п-во :-          първо място – юноши ст. в.

–          второ място – мъже

 

Европейска купа за юноши ст. в. Португалия

- първо място

Европейска купа за юноши ст. в. Унгария

– трето място

6.  

 

 

 

 

 

 

7.

 

Боксов клуб “ Марица” Пазарджик Радослав Кабаджов –19г. 

 

 

 

 

 

 

Никол Янкулова – 18 г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Държавно п – во:-          второ  място

Купа България

–           второ  място

Трети допълнителен кръг

–          трето място

Международни т – р Подгорица

–          трето място

 

 

Държавно п – во:

–          трето  място

Купа България

–          трето  място

 

8. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

 

СК “ Тонус спорт” – карате – до 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кръстьо Барабаров –15.г 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Радост Гогова – до 14г.

Държавно п-во :-          първо място – кумите

-          първо място – асай рю ката

–          четвърто място – ката

Национална купа – Габрово

– второ място – комите

– пето място – асай рю ката

Световно п – во на обединените нации  – Молдова

– осмо място – кумите

– пето място  – комите /отборно/

Отворен т – р по карате Купа Пазарджик

–          първо място – кумите

–          второ място – ката

 

 

Държавно п-во :

–          второ място – кумите

–          трето място –  ката

Национална купа – Габрово

- първо  място – кумите

– второ място –  ката

– четвърто място – асай рю ката

Световно п – во на обединените нацйи  – Молдова

Пето място комите /отборно/ микс

–          пето място  – кумите /отборно/

Световна купа на обединените нацйи  – Молдова

–          първо място – кумите

–          седмо място – ката

Отворен т – р по карате Купа Пазарджик

–          второ място – кумите

–          второ място – ката

10. 

 

 

 

 

 

 

11.

СК “ Пентатлон” – фехтовка  Изабела Здравкова – до 18г. 

 

 

 

 

 

 

 Михаела Стефанова – до 13г.

Държавно п-во :-          пето място  /инд. кадетки/

–          трето място /отборно кадетки/

–          първо  място / отборно девойки/

Купа България

–          трето място /кадетки /

Турнир мастърс финал за купа България

– пето място

 

 

Държавно п-во : до 13г.

–          трето място /индивидуално/

Купа България сезон 2017-18г.

– второ място /индивидуално/

Купа България сезон 2018-19г.

- първо място /индивидуално/

 

12. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СК “Торнадо” – карате киокушинкай Савина Дудова 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Иван Иванов – кадети

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Николай Смиленов – 16г.

Държавно п-во :-          първо място /кадети/

-          първо място /деца/

Национална купа : Пловдив

–          второ място

Национален т – р : до 14г.

–          първо място

Открит шампионат за кадети Суис опън Швейцария

–          трето място

Международен т – р за юноши Румъния

–          трето място

Международен т – р за кадети Бургас

–          второ място

 

Държавно п-во :

-          първо място /кадети/

-          първо място /юноши/

 

Национален т – р : кадети

-          първо място

Европейско п – во за кадети Унгария

–          трето място

Световно п – во Дрйин къп : Япония

– 12 място

Международен т – р за юноши Румъния

–          първо място

Международен т – р за кадети Бургас

–          второ място

 

 

 

 

Европейско п – во за кадети Унгария

–          второ място

Национален т – р : кадети

–          първо място

 

Международен т – р за кадети Бургас

-          първо място

Държавно п-во :

–          второ място /кадети/

 

 

15. 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

СК “Шампион” – триатлон Йордан Гюров – 19г. 

 

 

 

Любомир Германов – 14г.

 

 

 

 

 

 

 

Александър Тодоров-12г.

Държавно п-во: мод. петобой-          първо място до 21г.

Европейско п- во : младежи до 21г.

–          20 място полуфинал

 

Държавно п-во:

- пъвро място /трибой  първи кръг/

- първо място /трибой втори кръг/

– воро място /четирибой до 17г./

- първо място /триатлон – акватлон/

- първо място / триатлон – дуатлон/ юноши

- първо място /триатлон спринт/

Балканско п – во : до 15г.

–          шесто място

 

 

Държавно п-во: до 13г.

– второ място / мод. двубой/

Балканско п – во : деца

–          първо място

 

18. СК “ Диляна – прима” – худ. г – ка Дара Стоянова – дев. мл. до 10 г. Държавно п-во: до 10г.- първо място /обръч/

– трето място /без уред/

– четвърто място /въже/

– пето място /отборно/

Международни т – ри:

Благоевград – 3 сребърни

Пазарджик – 3 златни и 1 сребърен

Пловдив – 3 златни

Стара Загора – 3 сребърни

Панагюрище – 3 златни

19. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СК ”Г. Бенковски”- бадминтон Михаела Златанова – деца до 15г. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Държавно п-во: до 15г.-          трето място / единично /

–          първо място /двойки/

-          първо място /отборно/

Балкански игри до 15г.-  Сърбия

–          трето място /двойки/

–          трето място /отборно/

Световно ученическо п – во:

– девето място

Международен т – р братя Касабян

– второ място  /двойки/

– трето място / единично/

20.  СК  “Тракиец” – бокс  Янко Чолаков – мъже 

 

 

 

 

 

 

 

Държавно п-во:-          второ място

–          второ място / отборно/

Купа  България

– второ място

“Ринг Пазарджик”

- първо място

21. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

СК “Хебър” – мод. петобой Илия Комсийски – 18г. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кристина Данаилова – 18 г.

Държавно п-во:  под 19г.-          второ място / мод.четирибой/

Държавно п-во: до 21г.

–          трето място /индив. мод . петобой/

Държавно п-во:

–          второ място / до 21г./

–          второ място / за мъже/

–          трето място / под 19г./

Световна купа: мъжи и жени- София

–          24 място полуфинал

Международен т – р под  19г. – Варна

– 3 място /индивидуално/

 

 

 

Държавно п-во:  жени

-          първо  място / индивидуално/

–          трето място /отборно/

 

Държавно п-во:  до 21г.

–          първо място /индивидуално/

–          трето място /отборно/

Държавно п-во: под 19г.

–          трето място /индивидуално първи и втори кръг/

–          второ място / отборно/

 

 

23. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СК “Палашев” – триатлон Борислав Палашев – 16г. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Държавно п-во:  триатлон-          първо място / спринтова дисцип./

-          първо място /основна дисципл./

Държавни турнири:

-          първо  място /триатлон/ Сандански

–          първо място / триатлон/ Плевен

Европейска младежка купа: Австрия

–          28 място

Европейска младежка купа: Румъния

–          16 място

Европейска квалификация за младежка олимпиада: Испания

–          51 място

Европейска младежка купа: Румъния

–          21 място

Европейско младежко п – во: Гърция

–          четвърто  място Б финал

Европейска младежка купа: Турция

– 23 място

Балканско п – во :

– 16 място

 

24. 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СК  “Печенеги” – колоездене 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Атанас Лазаров – юноша 

 

 

 

 

 

 

 

 

Георги Теодосиев – до 14г.

Държавно п-во:-          първо място / бързина/

–          второ място / 200м. летящ старт/

–          второ място /2000м. индв. пресл./

–          трето място / 500м. от място/

–          трето място /италианско преследв./

Балкански игри:

–          второ място /1000м. от място/

–          трето място / бързина/

 

Държавно п-во:

-          първо място / 1000м. индив. преследване/

–          първо място / 200м. летящ старт/

-          първо място /омниом/

–          второ място / скрач/

–          второ място /500м. от място/

–          трето място / 30км. общ старт- шосе/

–          трето място / многоетапно –шосе/

26. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фитнес клуб  “Динамик” – културизъм 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Никола Гюлеметов – мъже 

 

 

 

 

 

 

 

Държавно п-во: ПловдивМастерс оупън категория

–          първо място и купа

Турнир от веригата Даймъннд Куп IFBB – Румъния

–          трето място

Балканска купа: до 80кг. Сърбия

–          първо място и купа

–          второ място  / класически културизъм Мастерс оупън категория/

Световна купа : Румъния IFBB Elite Pro

–          второ място и купа

 

 

27. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СК  “Импулс” – спортни танци 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виктория Александрова – 11 г. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Атанас Кацарски – Елена Солакова

Държавно Първенство 1-ви Ранг1 място – Латиноамериканки танци

1 място – Стандартни танци

1място – Многобой

Държавно Първенство 2-ри Ранг

1 място –  по клас и възраст

Grand Prix Tyrnavia – Словакия

1 място – Стандартни танци

2 място – Латиноамериканки танци

Belgrade Trophy – Сърбия

1 място – Латиноамериканки танци

1 място – Стандартни танци

Grand Prix Brno – Чехия

2 място – Латиноамериканки танци

2 място – Стандартни танци

Austria open championship – Виена Австрия

4 място – Стандартни танци

Международен турнир гр. Монтана

1 място – Латиноамериканки танци

1 място – Стандартни танци

ДЛОП гр. Асеновград

1 място – Многобой

Държавни турнири:

Стара Загора – 1 място

Казанлък – 1 място

 

 

 

 

Държавно Първенство 1-ви Ранг

4 място – Латиноамериканки танци

3 място – Стандартни танци

3 място – Многобой

Купа България

Гр. Казанлък

2 място – Латиноамериканки танци

2 място – Стандартни танци

Гр. Сливен

1 място – Латиноамериканки танци

1 място – Стандартни танци

Гр. Стара Загора

2 място – Латиноамериканки танци

2 място – Стандартни танци

Belgrade Trophy – Сърбия

1 място – Латиноамериканки танци

1 място – Стандартни танци

Grand Prix Brno – Чехия

7 място – Стандартни танци

Международен турнир гр. Монтана

6 място – Латиноамериканки танци

1 място – Стандартни танци

ДЛОП гр. Асеновград

1 място – Многобой