Волейболистите на Хебър не успяха да вземат днес поредната си победа срещу Нефтохимик, след като им отнеха Купата на България преди месец в Пазарджик. Двубоят противопостави водачът във временното класиране на Суперлигата и шампионът на България.

Това е първата загуба на тима ни след като той отбеляза пет поредни победи в Суперлигата от края на декември миналата година и грабна желания трофей в нашия град. Срещата се игра в бургаската зала „Младост“ пред около петстотин привърженици на местния отбор. Мачът бе изместен от събота за петък, заради директното му излъчване по Диема Спорт 2.

Първият гейм бе загубен от Хебър и приключи с 25:17 за домакините. Във втората част нашите момчета успяха да се съвземат и в средата на гейма взехме превес, и той приключи с резултат 22:25. Третият гейм отново отиде при домакините, които надделяха с 25: 16. Четвъртата част протече почти катастрофално за нашите играчи, които допускаха грешка след грешка и това доведе до крайния резултат от 25:23.

Но да не забравяме, че „след високите върхове следват дълбоки пропасти, които са началото на нов връх“.

Ето и програмата до края на шампионата.

17 Кръг
12-02-2019 18:30 Монтана Левски Младост
Монтана, България
13-02-2019 18:00 Черно море Нефтохимик 2010 Христо Борисов
Варна, България
13-02-2019 18:00 ЦСКА Пирин Васил Симов
София, България
13-02-2019 18:00 Дея спорт Бургас Добруджа 07 Младост
Бургас, България
13-02-2019 18:30 Миньор Дунав Борис Гюдеров
Перник, България
13-02-2019 18:30 Хебър Марек Юнион-Ивкони Васил Левски
Пазарджик, България
18 Кръг
16-02-2019 18:00 Добруджа 07 Миньор Добротица
Добрич, България
16-02-2019 18:30 Левски Дея спорт Бургас
17-02-2019 17:00 Марек Юнион-Ивкони Черно море Спортна
Дупница, България
17-02-2019 17:00 Дунав Хебър Дунав
Русе, България
17-02-2019 18:00 Пирин Монтана Септември
Разлог, България
18-02-2019 18:30 Нефтохимик 2010 ЦСКА Младост
Бургас, България
19 Кръг
21-02-2019 18:00 Черно море Дунав Христо Борисов
Варна, България
22-02-2019 18:30 Монтана Нефтохимик 2010 Младост
Монтана, България
22-02-2019 18:30 Левски Добруджа 07
23-02-2019 17:30 Дея спорт Бургас Пирин Младост
Бургас, България
23-02-2019 18:30 Хебър Миньор Васил Левски
Пазарджик, България
25-02-2019 18:30 ЦСКА Марек Юнион-Ивкони Васил Симов
София, България
14 Кръг
26-02-2019 19:00 Нефтохимик 2010 Дунав Младост
Бургас, България
20 Кръг
01-03-2019 18:15 Марек Юнион-Ивкони Монтана Спортна
Дупница, България
01-03-2019 18:30 Миньор Черно море Борис Гюдеров
Перник, България
02-03-2019 17:00 Дунав ЦСКА Дунав
Русе, България
02-03-2019 17:30 Нефтохимик 2010 Дея спорт Бургас Младост
Бургас, България
02-03-2019 18:00 Пирин Левски Септември
Разлог, България
02-03-2019 18:00 Добруджа 07 Хебър Добротица
Добрич, България
21 Кръг
08-03-2019 18:30 Черно море Хебър Христо Борисов
Варна, България
08-03-2019 18:30 ЦСКА Миньор Васил Симов
София, България
08-03-2019 18:30 Монтана Дунав Младост
Монтана, България
08-03-2019 18:30 Дея спорт Бургас Марек Юнион-Ивкони Младост
Бургас, България
08-03-2019 18:30 Левски Нефтохимик 2010
08-03-2019 18:30 Пирин Добруджа 07 Септември
Разлог, България
22 Кръг
15-03-2019 18:30 Нефтохимик 2010 Пирин Младост
Бургас, България
15-03-2019 18:30 Марек Юнион-Ивкони Левски Спортна
Дупница, България
15-03-2019 18:30 Дунав Дея спорт Бургас Дунав
Русе, България
15-03-2019 18:30 Миньор Монтана Борис Гюдеров
Перник, България
15-03-2019 18:30 Хебър ЦСКА Васил Левски
Пазарджик, България
15-03-2019 18:30 Добруджа 07 Черно море Добротица
Добрич, България