Приключи регистрацията на кандидати за кметове и общински съветници за предстоящите местни избори на 27 октомври, според регистрациите направени от ОИК – Пазарджик в изборна надпревара влизат седем кандидати за кмет на Пазарджик, а вижте и останалите, които желаят да управляват кметства.

1.ТОДОР ДИМИТРОВ ПОПОВ за кмет на община Пазарджик от местна коалиция Новото време

Коалиция НОВОТО ВРЕМЕ

Кметство Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите за кметове на кметства
Алеко Константиново Васил Кирилов Методиев
Априлци Марин Запренов Манолов
Братаница Георги Василев Спасов
Величково Петър Стоянов Гуглев
Гелеменово Светлана Николова Андреева
Главиница Емануил Желев Христов
Говедаре Йордан Иванов Бакърджиев
Дебръщица Латинка Василева Вълчева
Драгор Георги Христов Цонев
Звъничево Иван Петров Янкулов
Ивайло Милчо Йорданов Донгов
Ляхово Димитър Иванов Димитров
Мало Конаре Димчо Атанасов Караиванов
Мирянци Христо Стоянов Христов
Мокрище Лиляна Костадинова Хаджиева
Овчеполци Костадин Иванов Карабончев
Огняново Митко Душков Хайдуков
Паталеница Ангел Георгиев Налбатски
Пищигово Жоро Иванов Панчев
Росен Васил Тодоров Рангелов
Сарая Николай Минчев Минчев
Синитово Борислав Лазаров Алексиев
Хаджиево Андон Запринов Андонов
Црънча Евгени Иванов Атанасов
Черногорово Емил Иванов Захариев
Юнаците Стоян Георгиев Кузев

2.Николай Янев, Демократична България – Обединение

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ 

Кметство Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите за кметове на кметства
Говедаре Тодор Иванов Георгиев

3.Арлин Григоров Антонов  за кмет на община Пазарджик

БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ  

Кметство Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите за кметове на кметства
Алеко Константиново Стоян Николов Стоянов
Главиница Гинка Димитрова Лазарова
Росен Велчо Благов Велчев
Говедаре Шико Анастасов Велев

ДВИЖЕНИЕ  БЪЛГАРИЯ  НА  ГРАЖДАНИТЕ ( ПП БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ПП  Българска Нова Демокрация,  ПП  ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ)  

Кметство Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите за кметове на кметства
Говедаре Стефан Александров Стефанов

4. Цанко Бангьозов, АТАКА

Кандидатска листа на кандидати в изборите за кметове на кметства в община Пазарджик на 27 октомври 2019 г. на ПП АТАКА както следва:

Кметство Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите за кметове на кметства
Ивайло Димитър Иванов Гацев

5.Иван Дойчев Панайотов за кмет на община Пазарджик

ПП ГЕРБ както следва:

Кметство Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите за кметове на кметства
Алеко Константиново Данаил  Петров  Димов
Априлци Ангел   Георгиев Ангелов
Братаница Анелия  Стоилова  Методиева
Гелеменово Васил   Димитров Кисов
Говедаре Деян   Иванов Лазаров
Звъничево Костадин  Фердинандов Кафеджийски
Ивайло Снежана  Славчова Янкова-Шекерова
Мало Конаре Борислав  Боянов Павлов
Овчеполци Стоил  Николов Тропчев
Огняново Петко  Любомиров Димитров
Паталеница Иван Иванов Димитров
Росен Николай Димитров Петков
Хаджиево Данаил Трифонов Манов
Црънча Ангел Георгиев Руков
Юнаците Владимир Найденов Хаджийски

6. Атанас Шопов за кмет на Пазарджик и

АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ (АБВ, ДВИЖЕНИЕ 21, АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ) 

Кметство Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите за кметове на кметства
Огняново Пламен Георгиев Хайдуков
Говедаре Стойко Димитров Тонев
Дебръщица Атанас Атанасов Тошев

ВОЛЯ 

Кметство Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите за кметове на кметства
Ивайло Диляна Борисова Добрева

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“както следва:

Кметство Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите за кметове на кметства
Хаджиево Димитър Иванов Рангелов
Дебращица Лушка Лукова Тодорова

Светлин Иванов Мишев за независим кандидат за кмет на кметство Црънча, община Пазарджик

7. Благо Атанасов Солов за кмет на община Пазарджик

БСП за БЪЛГАРИЯ / ПП “ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“, ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“, ПП „СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ“ , ПП „НФСБ“, ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ“/ както следва:

Априлци Георги Димитров Христов
Братаница Димитър Георгиев Ангелов
Говедаре Димитър Йорданов Жилков
Дебръщица Петър Георгиев Славков
Драгор Виктория Георгиева Найденова-Георгиева
Ивайло Траянка Стоименова Михайлова
Ляхово Димитрия Петкова Илиева
Мокрище Йорданка Николова Мицева
Овчеполци Ганчо Томов Маринов
Паталеница Борислава Младенова Василева
Сарая Стоянка Петкова Митова
Черногорово Димитър Кръстев Вринчев
Юнаците Стоян Павлов Велчев