В продължителен и интересен за публиката двубой волейболисттие на Хебър отново показаха класа и спечелиха с 3:2 гейма в зала „Добротица“ – Добрич. Домакините поведоха в играа като спечелиха първите два гейма, но „тигрите“ успяха да обърнат тотално двубоя и се наложиха в следващите три части от мача. Така се оформи и крайният резултат. За най-полезен играч бе избран Любомир Агонцев, а най-резултатни бяха Брадли Гантър с 29 точки и Александар Ляфтов с 20 точки.

В момента ВК Хебър е втори в класацията в битката за Суперлигата. Очаквайте да бъде пуснато записване за следващото гостуване срещу Нефтохимик (Бургас). Следва домакинство на 23 ноември срещу Арда (Кърджали), в зала „Васил Левски“ в Пазарджик.