Волейболният тим на Хебър се класира за полуфиналите на Купа България 2020, след убедителна победа над Левски (София) с 0-3 (22-25; 18-25; 19-25) гейма, съобщиха от клуба. Нашите момчета се представиха отлично в днешния двубой за Купата на България, който се игра в бургаската зала “Младост”, а най-резултатен от тях беше Брадли Гантър с 20 точки. Утре, от 16:00 ч., Хебър се изправя срещу Монтана Волей.

Третият мач за деня противопоставя домакините от Нефтохимик 2010 (Бургас) и Марек Юнион-Ивкони (Дупница) от 17:45 часа. Последната среща от програмата е от 20:00 часа, като един срещу друг се изправят Дунав (Русе) и Добруджа 07 (Добрич).

Утре, 18 януари (събота) ще се изиграят полуфиналите в надпреварата. Победителите от първите два мача от четвъртфиналите излизат един срещу друг в първи полуфинал от 16:00 часа. Спечелилите вторите две срещи от четвъртфиналите излизат в директна битка във втория полуфинал от 19:00 часа.

Финалът на турнира, в който ще бъде излъчен носителят на трофeя, е на 19 януари от 18:30 часа.