Районната избирателна комисия направи и обяви днес регистрациите на следните политически партии и коалиции:

БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ, водач в тази листа е общинският съветник от АБВ – Ангел Минков.

Име,Презиме,Фамилия
1Ангел Минков Минков
2Иван Миланов Шопов
3Венко Димитров Балтаджиев
4Тодор Петков Банчев
5Венелина Венкова Балтаджиева
6Здравко Трайков Станков
7Деян Минков Минков
8Милен Младенов Тербешев
9Мустафа Салих Еджевит

Кандидатската листа за народни представители на Коалиция ГЕРБ-СДС

Кандидатската листа за народни представители на Движение за права и свободи – ДПС. Водач е евродепутатът Искра Михайлова, а втори е областният председател на ДПС – Юмер Хамза. Партията на Ахмед Доган дава сериозна заявка за поне трима души в Парламента, защото трети е досегашният депутат Сергей Кичиков.

Име, презиме и фамилия
1Искра Димитрова Михайлова-Копарова
2Юмер Мустафа Хамза
3Сергей Манушов Кичиков
4Кадифка Салих Сиджимова
5Осман Акчай Мурадов
6Иван Ангелов Морозов
7Цанко Бенчов Молов
8Бахар Мухамер Алил
9Ави Цанкова Тахчиева
10Бюрхан Неждет Шериф
11Ивайло Костадинов Личев
12Фатма Себайдин Исаева
13Траян Ромеов Ангелов

Кандидатската листа за народни представители на ПП РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ.

Име Презиме Фамилия
1Атанас Георгиев Шопов
2Веселин Панков Дундаров
3Гергана Димитрова Сеферинкина
4Гергана Красимирова Керимова
5Христо Димитров Дудов
6Анастасия Стефанова Георгиева
7Николай Димитров Динчев
8Любен Петров Ташев
9Славейко Георгиев Миличин
10Иванка Александрова Николова
11Александър Тони Палийски
12Дела Иванова Чардакова
13Николай Тошков Грънчаров
14Дима Динчева Георгиева
15Николай Велков Николов
16Васил Николаев Филипов
17Петър Николаев Николов
18Борислав Огнянов Чобалигов

Кандидатската листа за народни представители на БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО, в същност това са хората на Васил Божков.

Три имена
Страхил Димчев Симеонов
Ваня Петрова Веселинова
Георги Огнянов Найденов
Стефан Владов Миланов
Христо Емилов Боянов
Александър Иванов Лютаков
Цветан Деянов Пъков
Янаки Николов Иванов
Борислав Георгиев Вукадинов

Кандидатската листа за народни представители на ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ.

Име/Презиме/Фамилия
Димитър Любомиров Петков
Димитър Кунчев Кунчев
Фаня Живкова Данева
Генади Илиев Маринов
Дора Стоянова Христова
Димитър Василев Георгиев
Трендафил Иванов Богданов
Алина Събева Иванова
Ангел Цвятков Йончев
Янко Юриев Пашов
Николай Светославов Влаев
Георги Ангелов Станков
Теодора Райчева Лечева

Кандидатската листа за народни представители на Партия на ЗЕЛЕНИТЕ

Име/Презиме/Фамилия
Христо Николов Дунчев
Димитър Спасов Чавдаров
Димитър Стоянов Вълков

Кандидатската листа за народни представители на ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО.

Собствено имеБащино имеФамилно име
1Веселин ПървановНайденов
2Андриан ДимитровАтанасов
3ЕлисаветХристовГангов
4СпасЦветановШиков
5ДесиславИванов Стойнов
6ГеоргиИлиев Йорданов
7НиколайЗдравковШуманов
8ДимитърКостадиновЩерев
9АтанасРалчев Панчев