С три на два гейма волейболният тим на Пазарджик победи „Дея Спорт“, на техен терен, в спортна зала „Младост“ в Бургас. Първите два гейма бяха спечелени без особени затруднения от нашите момчета, но в следващите два домакините дадоха сериозен отпор и затрудниха екипа на „Хебър“ Четвъртият гейм приключи при резултат 27:25 в полза на бургаския отбор. Решаващата победа за нас бе постигната в петата част.

Припомняме, че предишната среща се състоя в четвъртък, 9 март, в нашата спортна зала „Васил Левски“. Тогава нашият отбор за пореден път демонстрира класа спечелвайки безапелационно играта, в рамките на три гейма.

Волейболистите на Хебър преследват спечелване на Висшата лига и промоция за Суперлигата.

Утрешната среща между отборите на „Доростол 2014“ (Силистра) и „Виктория волей“ (Пловдив) ще определи и противникът ни във финалните плейофи, които ще се играят на 19 и 22 март.