Момчетата на Владо Манчев се върнаха в играта, след девет загуби като победи Локомотив – София с 3:2 с добра игра на стадион „Васил Левски“. Пазарджиклии стигнаха до успеха след рокада в ръководството на клуба, което се наложи след като феновете и кметът на Пазарджик Тодор Попов изказаха несъгласие с начина на представяне на отбора в Първа лига.

До момента ФК Хебър инкасира седем поредни мача без победа и без отбелязан гол.  Четири от попаденията паднаха през първото полувреме, а Арсенио Валпорт донесе ценните три точки на своя отбор след почивката. Домакините на два пъти повеждаха в резултата, а „железничарите“ съумяваха да изравнят. Венсан Марсел даде старта на победната серия от голове в началните минути на двубоя, а девет минути след това равенството бе възстановено от Илия Димитров. Вторият гол за нашия тим бе дело на Пламен Крумов, а малко по-късно Божидар Кацаров отново върна равенството.

В момента отборът ни е на 12 позиция в таблицата, но по думите на Владо Манчев амбицията е да се изкачин нагоре.