През изминалите почивни дни в гр. Хасково, зала “Спартак” се проведе Държавно-отборно първенство финали по бадминтон за юноши и девойки под 15 г.

Участие взеха дванадесетте най-добри отбора от страната. На девойки под 15 г “Бадминтон-скуош клуб Пазарджик” се класираха на трето място.

В групата победиха отборите на “Ракет”- Хасково с 5:0 срещи и отбора на Стара Загора с 3:2 срещи, като така станаха първи в групата и се класираха за финалната тройка.

Там за съжаление загубиха от Хасково с 4:1 срещи и допуснаха драматична загуба с 3:2 от “Атлет”- Първомай.

Така момичетата останаха трети и се окичиха с бронзовите медали. Шампиони са “Атлет”- Първомай, втори са Хасково.

Отборът бе в състав: Теодора Павлова, Иванина Иванова, Полина Дойчева и Гергана Гилева