събота, май 16, 2026
НачалоКРИМИПрез нощта: Катастрофа на АМ"Тракия" предизвика самозапалването на автомобил

През нощта: Катастрофа на АМ“Тракия“ предизвика самозапалването на автомобил

Пътен инцидент тази нощ наложи намесата на полиция и пожарна. Сигнал за случилото се бил получен около 21 часа. По първоначални данни в района на 69-ти километър от АМ „Тракия” в платното по посока за Пловдив станала катастрофа.

Спукала се една от гумите на товарна „Скания”, управлявана от 56-годишен мъж от софийското село Лозен.

В резултат на това камионът ударил изпреварващ го микробус „Фолксваген”, управляван от 49-годишен немски гражданин.

В резултат на това бусът се завъртял и самозапалил.

Това наложило намесата на пожарникари от РСПБЗН-Пазарджик, а движението било регулирано през едната лента от екипи на „Пътна полиция”. За радост при инцидента няма сериозно пострадали хора.

Нанесени са сериозни материални щети по микробуса. На местопроизшествието е извършен оглед, образувано е досъдебно производство.

СВЪРЗАНИ СТАТИИ

Оставете коментар

Моля въведете вашият коментар!
Моля въведете името си

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

Най-популярни

Скоро коментирани