петък, май 15, 2026
НачалоОбщиниПазарджикКарайте внимателно в тунела "Траянови врата" правят ремонт на тръбата за Бургас

Карайте внимателно в тунела „Траянови врата“ правят ремонт на тръбата за Бургас

От 13 ч. днес – 15 ноември, движението в тунел „Траянови врата“ на АМ „Тракия“ ще е двупосочно в тръбата за София, съобщиха от АПИ.

За ремонтно-възстановителни работи на осветителната система в съоръжението ще бъде ограничено преминаването в тръбата за Бургас. Необходимо е шофьорите да карат с повишено внимание, да спазват стриктно поставената пътна сигнализация и ограничението на скоростта – 50 км/ч.

След като завършат дейностите в тръбата за Бургас, движението ще се прехвърли двупосочно в нея, за да се ремонтира осветлението в тръбата за столицата. Предвижда се ремонтът на осветителната система в тунел „Траянови врата“ да приключи до 10 декември.

СВЪРЗАНИ СТАТИИ

Оставете коментар

Моля въведете вашият коментар!
Моля въведете името си

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

Най-популярни

Скоро коментирани