петък, май 15, 2026
НачалоКРИМИСпипаха крадец от Динката обрал баба в Карабунар, пиян пищиговец се претърколи...

Спипаха крадец от Динката обрал баба в Карабунар, пиян пищиговец се претърколи в канавката заедно с колата си

Пресцентър ОДМВР-Пазарджик    

Установена е самоличността на апаш, а той е задържан от служители на РУ-Септември. Вчера в полицейското управление се получил сигнал от млад мъж, който заявил, че от дома на баба му в септемврийското село Карабунар е извършена кражба.

Според първоначално събраните данни неизвестен е проникнал в къщата на 81-годишната пенсионерка и извършил кражба на спестените и пари. След проведеното разследване органите на реда попаднали в дирите на извършителя.

Оказало се, че той е 39-годишен жител на лесичовското село Динката. Мъжът проникнал в къщата през незаключена входна врата. Той е задържан за срок от 24 часа, а спрямо него е образувано досъдебно производство.

Почерпен с алкохол водач се преобърна в канавка.

Пътни-транспортното произшествие е станало на пътя между пазарджишкото село Пищигово и гр. Съединение. 42-годишен от село Пищигово пътувал по шосето с лек автомобил „Фолксваген“.

Мъжът загубил управление и се озовал в крайпътната канавка. На мястото пристигнала линейка и автопатрул на сектор „Пътна полиция“.

За радост водачът не е тежко пострадал, но пробата му за употреба на алкохол се оказала положителна.

Дрегерът отчел 2.20 промила концентрация на алкохол в издишания въздух. По случая се води бързо производство.

 

 

СВЪРЗАНИ СТАТИИ

Оставете коментар

Моля въведете вашият коментар!
Моля въведете името си

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

Най-популярни

Скоро коментирани