петък, май 15, 2026
НачалоБез категорияДнес и утре: Благотворителен базар за Георги Арнаудов в Съдебната палата

Днес и утре: Благотворителен базар за Георги Арнаудов в Съдебната палата

Зала №1 на Съдебната палата в гр. Пазарджик днес отвори врати за Благотворителния коледен базар в подкрепа на Георги Арнаудов, който страда от Сарком на Юинг. Благородната инициатива беше подкрепена от  съдиите и администрацията на  Окръжен и Районен съд – Пазарджик, които дариха икони, картини, цветя, ръчно направени бижута и настолни календари, икебани.

Активно се включиха учениците от СУ „Георги Бенковски“, които вложиха много емоция в изработването на коледни сувенири и картички. Те  изпратиха и специално писмо  със свои пожелания за Георги. Децата от Общински детски комплекс – Пазарджик изработиха с много любов и търпение сурвачки и коледни картички. Граждани също се включиха в сътворяването на коледни украси.

Много бяха желаещите да си закупят от коледните сувенири и да подкрепят Георги. Дарения се събираха и в две дарителски кутии. Всички събрани средства ще бъдат предоставени на семейството на младото момче, за да бъде подпомогнато неговото лечение в чужбина.

Председателят  на Окръжен съд – Пазарджик Елеонора Серафимова обяви, че  с този базар се поставя началото на подобни прояви, които оттук нататък традиционно ще продължат да се организират в Съдебната  палата.

Коледният базар продължава и утре, 20 декември.

СВЪРЗАНИ СТАТИИ

Оставете коментар

Моля въведете вашият коментар!
Моля въведете името си

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

Най-популярни

Скоро коментирани