петък, май 15, 2026
НачалоОбщиниВелинградОрлин Павлов ще води в събота конкурса "Мис Велинград"

Орлин Павлов ще води в събота конкурса „Мис Велинград“

Броени дни остават до конкурса „Мис Велинград”-2020, в който за втори път СПА столицата на Балканите – Велинград ще избере своята мис. Събитието ще се проведе на 29-и август, събота, в СПА хотел „Двореца” от 20:30 ч.

Кувертите за мероприятието са вече в продажба, като желаещите да присъстват на бляскавата вечер могат да получат повече информация на тел. 088 6619669.

Гостите ще могат да се насладят, както на грацията и красотата на претендентките за титлата „Мис Велинград”, така и на атрактивна програма.

 Водещ на вечерта ще бъде харизматичният Орлин Павлов, участие ще вземат още момичетата от Националния отбор по синхронно плуване, младата певица с повече от 50 награди от международни конкурси Мариам Маврова и талантливите момичета от квартет Note.

„Мис Велинград“ е част от веригата “Мис България”. Тази година събитието е под надслов „Красотата ще спаси света“. Организатор е модният мениджър Краси Гешева, а община Велинград е съорганизатор.

СВЪРЗАНИ СТАТИИ

Оставете коментар

Моля въведете вашият коментар!
Моля въведете името си

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

Най-популярни

Скоро коментирани