С равен резултат 1:1 приключи приятелската среща между Хебър и Витоша (Бистрица), която се игра на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик тази вечер.
Преди началото пред феновете бе представен отборът за новия сезон. Утре ще ви представим поименно футболистите.

Първият час от срещата премина с превес за зелените. Съперникът им действаше прибрано, разчитайки на контраатаки. Томи Костадинов проби и стреля, топката беше избита, но след добавката на Кристиян Димитров спря в пазарджишката мрежа в 30-ата минута. След 65-ата минута изоставащия в резултата тим взе инициативата. Тогава успя и да изравни.

Стори го Даниел Мбону, който стреля, топката рикошира и влезе в мрежата. До края пазарджишкия състав беше по деен, но усилията им не промениха резултата.















