петък, май 15, 2026
НачалоОбщиниПазарджикТази вечер: В ДКТ "К.Величков" кметът Петър Куленски връчва наградите на десетте...

Тази вечер: В ДКТ „К.Величков“ кметът Петър Куленски връчва наградите на десетте най-добри спортисти

Тази вечер на голямата сцена на ДКТ „Константин Величков“ ще се състои церемонията по връчване на наградите на десетте най-добри спортисти за отминалата 2023 г. Събитието е насрочено за 19.00 ч., а входът е свободен за граждани. 

Церемонията е част от традиционния Бал на спортиста, организиран от Община Пазарджик за 25-та поредна година.

Заради своите постижения, всеки един от номинираните 18 спортисти има шанса да попадне сред първите 10, които на церемонията днес ще получат благодарност, признание и награди, които ще им бъдат връчени от кмета на община Пазарджик – Петър Куленски.

Отличията ще бъдат в няколко категории и възрасти: 10-те най-добри спортисти, треньор номер 1 на 2023 г., млади и перспективни състезатели, записали високи спортни постижения през отминалата година и отбор на 2023 г.

 

СВЪРЗАНИ СТАТИИ

Оставете коментар

Моля въведете вашият коментар!
Моля въведете името си

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

Най-популярни

Скоро коментирани