петък, май 15, 2026
НачалоОбщиниПазарджикРавногорски зет поведе листата на Продължаваме промяната за евроизборите

Равногорски зет поведе листата на Продължаваме промяната за евроизборите

„Продължаваме промяната” се събра на второто си общо събрание, за да реши за кандидат-листата за европейските избори. Вече е ясно, че водач ще бъде Никола Минчев, очаква се утре да станат ясни и имената на останалите кандидати.

Ще бъдат гласувани и нови колективни органи на управление, но не се очаква смяна на Кирил Петков и Асен Василев.

Промяната в политическата ситуация и предстоящите парламентарни избори обаче промениха основната тема на събранието и доминираха обвиненията към досегашните партньори в управлението.

„Като гледам как плавно и ритмично се развива процедурата по назначаването на служебния кабинет, току виж парламентарните ще изпреварят европейските”, коментира Минчев.

 

Равногорци се надяват на новия шеф на Парламента да оправи пътя от Брацигово, женен е за момиче от този край

СВЪРЗАНИ СТАТИИ

Оставете коментар

Моля въведете вашият коментар!
Моля въведете името си

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

Най-популярни

Скоро коментирани