събота, май 16, 2026
НачалоКРИМИТрима замерят с бутилки полицаи в Септември, пречили им на купона

Трима замерят с бутилки полицаи в Септември, пречили им на купона

Двама млади мъже и един непълнолетен са задържани в ареста на РУ-Септември за това, че умишлено пречат на полицейските органи да изпълняват задълженията си.

Малко след полунощ в РУ-Септември бил получен сигнал за висока музика идващ от една от улиците в града. На мястото пристигнал дежурен автопатрул и установил, че се вихри купон. Униформените разпоредили на празнуващите да предоставят документи за самоличност, да спрат музиката и да не нарушават нощната тишина.

Вместо това получили категоричен отказ да се изпълнят полицейските разпореждания. Дори почерпените с алкохол младежи хвърлили няколко празни бутилки по униформените полицаи, след което избягали. За радост няма пострадали сред органите на реда. Не след дълго те са установени и задържани в ареста.

Оказало се, че това са двама млади мъже на 20 и 18-години, както и 15-годишен техен сътрапезник.

По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл.270, ал.1 от Наказателния кодекс.

 

СВЪРЗАНИ СТАТИИ

Оставете коментар

Моля въведете вашият коментар!
Моля въведете името си

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

Най-популярни

Скоро коментирани