Асен ВАСИЛЕВ, сенсей

На 01.03.2020 г. в спорта зала „Младост“ се проведе Национално първенство до 12 години на Българска федерация Шотокан Карате До. В него взеха участие 220 състезатели от 20 клуба. СК“Тонус-спорт“ участва в състезанието с 8 състезатели и спечели 8 медала, от които 4 златни, 2 сребърни и 2 бронзови.

Шампионка в дисциплина „Ката“ и в дисциплина „Санбон кумите е Ивелина Донова, която спечели и трети медал, сребърен, в дисциплина „Асай рю ката“. Шампион  и с два златни медала е и състезателят ни Виктор Криловски в дисциплините „Асай рю ката“ и  „Санбон кумите“.
Медали от клуба ни спечелиха още – при най-малките – бронзов за Виктор Йорданов в дисциплина „Санбон кумите“, а в дисциплина „Асай рю ката“, при 10-11 годишните, сребърен медал за Виктор Топчийски и бронзов за Виктор Минеков.